GALVANICKÁ ŽEHLIČKA    . . . regenerace a omlazení pleti

 

           Účinky ošetření galvanickou žehličkou jsou:

  • zpevňuje kontury obličeje a celkově přispívá k omlazení a regeneraci obličeje, krku a dekoltu

  • zmírňuje kruhy pod očima

  • hloubkově čistí pokožky

  •  zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho

  • výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky

  • zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeje

Co je galvanická žehlička a jak funguje?

Na pleti se odráží zdravotní problémy, starosti, stres, ale i negativní vlivy životního prostředí. Ucpané póry a nečistoty na pleti nedovolují pleti „dýchat“.

Galvanická žehlička je jedním ze způsobů jak můžete svoji pleť udržet ve formě aniž by jste museli podstupovat chirurgické zákroky. Omlazuje pleť a vyrovnává vrásky. Pleť je svěží, vypadá odpočatě a zdravě.

Galvanickou žehličku lze použít na všechny typy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Galvanická žehlička si analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Při žehlení se rozproudí lymfa, zmírní se otoky a zprůchodní se póry. Již po prvním "žehlení" se obličej zeštíhlí a omladí. Žehlička rovněž sjednotí tonus pleti o jeden odstín čímž zmírní tmavé kruhy a váčky pod očima. Průběžně regeneruje pokožku, a jak je již zmíněno, hloubkově ji vyčistí, otevře a zprůchodní zanesené póry. Již při prvním "žehlení" je cítit, jak “pleť dýchá” a okamžitě jsou vidět nečekané výsledky.

Toto ošetření je zcela bezbolestné. Již po prvním ošetření je viditelný výsledek.