Masáž lávovými kameny

 

Indikace - účinky masáže lávovými kameny: 

Horké kameny přispívají k odstranění nervozity, stresu, nespavosti a napětí. Nahřáté kameny odstraňují problémy se spánkem a klimakterické problémy. Masáž lávovými kameny pomáhá při soustředění, zklidňuje organismus. Teplo z kamenů uvolňuje ztuhlé svaly, bloky, křeče, celkově prohřeje organismus. Uleví od bolesti v kloubech, řídí trávení a zrychluje metabolismus. Odplavuje škodlivé látky z těla, napomáhá ke správné funkci lymfatického systému. Stimuluje krevní oběh, přírodní olej zvláční pokožku, teplo otevře póry. Vlivem na lymfatický systém působí lávové kameny proti celulitidě. Zlepšuje se tok v energetickém systému člověka, vylaďují se čakry.

 

Kontraindikace - kdy není masáž lávovými kameny vhodná:

 

Hypersensitiva na teplo (necitlivost kůže). Infekční onemocnění, záněty, horečka, pooperační stav. Poranění, modřiny, kožní problémy, sluneční popáleniny, křečové žíly, nádorová onemocnění. Hemofilie, leukémie. Poruchy prokrvení a krvácející stavy. Pooperační stavy v dutině břišní a hrudníku. Onemocnění srdce, vysoký krevní tlak.  Diabetes, epilepsie. Silná a bolestivá menstruace. Bezprostředně po jídle. Těhotenství. Bezprostředně po velké fyzické námaze – lépe počkat do druhého dne.

 

 

Masáž lávovými kameny patří mezi nejluxusnější masáže. Svými účinky určitě uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Správně provedená masáž Vás dovede k absolutní relaxaci a mnohdy Vás i ukolébá k posilujícímu spánku. Masáž s lávovými kameny naprosto překonává klasické masáže svými účinky na tělo i duši. Zažijete pocit naprostého uvolnění a harmonie. Zcela zapomenete na okolní svět a všední starosti kolem sebe. Je jednou z nejlepších terapií k odstranění stresu a vnitřního neklidu.


Představte si příjemné teplo přicházející z vulkanických kamenů do každé části vašeho těla. Nádherně si odpočinete a ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné uvolňující teplo. K masáži se používají speciální lávové kameny, které výborně akumulují teplo, a tím přispívají k větší účinnosti procedury. Lávové kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a též rozproudit energii ve Vašem těle. Tyto kameny mají zároveň i mimořádně silnou energetickou vibraci, jsou předem nahřívány ve vodní lázni na teplotu 40 - 50 °C. Tímto nesmírně příjemným způsobem jsou postupně uvolněny jednotlivé partie těla a jsou střídavě masírovány kameny i bez nich. Ke zvýšení efektu celé masáže se používá teplý kokosový olej.