Velice příznivě působí na naší psychiku. Má významné účinky zejména při stresu, psychické zátěži, bolestech hlavy a únavě. Snižuje nervozitu a navozuje pocit klidu a uvolnění. Zklidňuje nervovou soustavu, uvolňuje tělesné napětí a významně přispívá k celkové harmonii. Po masáži následuje  30 min. teplý,medový zábal.

Jedná se o oblíbenou proceduru, při které Vám do těla proudí spousta vitamínů a minerálů, které jsou pro naši pokožku blahodárné. Medový zábal zvlhčí a zvláční Vaši pokožku. Má také blahodárné účinky v boji proti celulitidě. Dodává našemu tělu mnoho živin, vitamínů (B, C, D, E) a také flavonoidů, které naši pokožku zanechávají pevnou a zároveň hedvábnou na dotek. Mimo těchto fyzických výhod je medový zábal vhodný pro kompletní relaxaci a regeneraci po těžkém pracovním týdnu. Med má antibakteriální, detoxikační a uvolňující účinky. V medovém zábalu plném minerálů, vitaminů B, C, D, E a flavonoidů je vaše tělo regenerováno „od hlavy až k patě“. Medový zábal je ideální pro povzbuzení organismu zatíženého stresem a nezdravým životním stylem.                                                                                                                                          

Po masáži se nedoporučuje alespoň dva dny vystavovat přímému slunci a navštěvovat solárium.
Dále by se nemělo bezprostředně po masáži používat žádné chemické prostředky (mýdlo, deodorant, ...) může nastat silná alergická reakce.