Vakuová masáž je nejčastější a nejtradičnější procedura v boji proti celulitidě a vyhlazení pokožky, při které jsou využívány tzv. baňky. Ty nepopiratelně účinkují nejen na podkožní tuk, ale také na pružnost pokožky. 

Po vlastní zkušenosti zjistíte pozitivní dopad masáže na podkoží, lymfatický systém a tukové buňky. Především v oblasti odbourávání podkožního tuku je metoda vysoce účinná. Pomocí baněk se účinně odbourává tuk v problémových partiích, ze kterých jinak mizí velice těžce. Pokožka po masáži bude pružnější, jemnější, hladší a bez nerovností a celulitidy. Ovlivní to Váš vzhled i sebevědomí!

Masáž se provádí speciálními baňkami, které jemně nasávají pokožku a podtlakem ji masírují. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla, čímž dochází k úbytku tukové tkáně, uvolnění a zeštíhlení. Silné prokrvení aktivuje pokožku, zlepšuje její zásobování výživou a kyslíkem.

Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla, pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje. Součástí masáže při formování postavy je tlakový zábal.

Nežádoucí efekt masáže se může dostavit u klientů s citlivější nebo povadlejší pokožkou. Tato metoda může způsobit modřiny na kůži, ty však do pár dnů zmizí. Tuto proceduru by neměli vyhledávat lidé s nemocemi kůže, křečovými žilami, vysokým tlakem, nádorovými onemocněními či těhotné.

Účinky ošetření

  • pomocník při boji s celulitidou

  • zeštíhluje problematické partie až o několik centimetrů

  • zpevňuje ochablé tělesné partie (stehna, ruce, záda....)

  • je „vysavač" toxinů a škodlivých látek z těla

  • pročišťuje organismus